Jakie usługi oferuje serwis iPhone? To bardzo często pojawiające się pytanie i nie ma w tym nic dziwnego, bo każdy z nas pragnie wiedzieć, na co może liczyć ze strony fachowców.

Ty również chciałbyś się tego dowiedzieć? Poniżej znajdziesz top 5 usług, które może Ci zaoferować serwis iPhone. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Wymiana szybki

W szerokim zakresie usług serwisu iPhone znajdziemy wymianę szybki. Tego typu usługi bywają przydatne, gdy dojdzie do zarysowania, pęknięcia lu rozsypania szybki w drobny mak. Na pierwszy rzut oka zarysowania i pęknięcia nie wyglądają groźnie, lecz z biegiem czasu postępują i zwykle wymagana jest wymiana szybki w iPhone. Z takich zadaniem chętnie zmierzy się właśnie profesjonalny serwis iPhone.

Wymiana baterii

Nawet w najnowszym telefonie z czasem zacznie się zużywać bateria, więc będziemy musieli zmierzyć się z jej wymianą. Całe szczęście nie jesteśmy zdani tylko na siebie, ponieważ serwis świadczy tego typu usługi. Do wymiany baterii w iPhone wykorzystuje najlepsze komponenty, więc możemy być pewni, że nowa bateria spisze się bardzo dobrze i będziemy mogli w pełni korzystać z funkcjonalności telefonu.

Top 5 usług, jakie oferuje serwis iPhone

Naprawa gniazda zasilania

Serwis iPhone świadczy również naprawę gniazda zasilania. Do tego typu uszkodzeń zwykle dochodzi przez nierozwagę, jak również stosowanie nieodpowiedniej ładowarki. Jedynym sposobem, by przywrócić telefon do dawnej sprawności, jest Naprawa iphone Warszawa. Całe szczęście fachowcy chętnie się tym zajmą i mogą nie tylko zaoferować naprawę gniazda zasilania, ale również jego całkowitą wymianę.

Naprawa po zalaniu

Serwis iPhone zajmuje się również naprawą po zalaniu. Tego typu usługi bywają przydatne, gdy telefon zostanie zmoczony przez deszcz, wpadnie do wody lub wyląduje na iPhone nasz sok. Fachowcy nie tylko osuszą telefon, ale również wyczyszczą go i wyeliminują wszystkie usterki.

Odzyskiwanie danych

Naszą top 5 zamyka odzyskiwanie danych, które może dotyczyć jednakowo odzyskiwania utraconych danych, jak i uszkodzonych. Fachowcy mogą zająć się odzyskiwaniem plików multimedialnych (zdjęć, filmów, obrazów, muzyki), dokumentów, czy plików tekstowych. Dzięki temu każdy z nas może z sukcesem ważne dane do pracy, szkoły, czy nawet pamiątkowe zdjęcia z wakacji.