Wiele sklepów wykorzystuje różnego rodzaju stojaki, regały, można na nich umieścić różnej wielkości towary, dzięki czemu klienci będą mogli łatwo odnaleźć towar którego poszukują.

Naturalnie warto wybrać stojaki które posiadają możliwość dostosowanych do wysokości produktu, mogą być to stojaki z kratką, zawieszkami. Powinny być te stojaki które będą posiadały solidną podstawę, z pewnością rozwiązania metalowe dobrze sprawdzą się w wielu sklepach gdzie oferowany jest nieco cięższy towar.

Regały i stojaki dla sklepów

Stojaki ekspozycyjne dla sklepów i butików

Producenci stojaków oferują różne rozmiary, wysokości dodatkowo możemy dostosować także kolorystykę. Niekiedy także klienci zamawiają stojaki ekspozycyjne z nadrukami, logo, nazwą producenta. Naturalnie możemy wykorzystać różnego rodzaju konstrukcje reklamowe, stojaki na foldery i katalogi, mogą być to także półki dostosowane do sprzedaży prasy, gazet, różnego rodzaju czasopism. Producenci oferują także różne elementy na zamówienie, które będą pozwalały na umieszczenie towarów nietypowych czy przykładowo artykułów o dużej wadze, czy też dużej długości. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się półki które możemy łatwo dostosować, wyjąć podpórki, zmienić wysokość poszczególnych spółek.

Tego rodzaju stojaki znajdziemy w sklepach, supermarketach, czy też hurtowniach. Z pewnością znajdziemy je także w sklepikach z prasą, będą umożliwiały właściwą ekspozycję gazet i czasopism. Mogą być to stojaki przyczepiane do ściany lub też wolnostojące. Naturalnie wiele z nich posiada budowę modułową, dzięki temu będziemy mogli je łączyć, zmieniać wysokość półek, tak aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego sklepu.

Z pewnością stojaki ekspozycyjne mogą być wykonane także z pleksi, mogą posiadać przezroczyste ścianki, które umożliwiają lepszą ekspozycję towaru. Mogą być te ekspozytory wykonane z drutu gdzie będziemy umieszczali gazety, także małe stojaki na ladę. Oczywiście możemy umieścić tam różnego rodzaju towary, dostosowywać, może być to także ekspozycja na hakach, różnego rodzaju półkach czy też w koszach.