Czym różni się podomka od szlafroka? Tak naprawdę są to słowa zamienne. Słowo „szlafrok” jest zapożyczone z języka niemieckiego, natomiast „podomka” jest polskim zamiennikiem wprowadzonym do użycia w latach pięćdziesiątych XX wieku. Niektórzy jednak nazywają podomkę zmysłową kuzynką szlafroka, głównie ze względu na fakt, że zazwyczaj kojarzy nam się ona z garderobą kobiecą. Często jest to też skojarzenie niekoniecznie ekscytujące, żeby nie powiedzieć nudne… Tymczasem, prawda może być zupełnie inna! Współczesne podomki to różnorodność kolorów i fasonów, a niektóre z nich mogą naprawdę pobudzić wyobraźnię. Zapoznaj się ze zróżnicowaną ofertą i przekonaj się, co odpowie najlepiej Twoim potrzebom. A może zechcesz spróbować różnych rozwiązań? W końcu nowoczesna kobieta nie musi się ograniczać.

Elegancko i zmysłowo w sypialni…

Wbrew prosto brzmiącej nazwie, odpowiednio dopasowana podomka sprawdzi się idealnie jako seksowna bielizna nocna. Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli w niemal każdym wariancie kolorystycznych. Jeśli chodzi o fasony, tutaj wybór również jest niemały. Niezależnie od tego czy wolisz opcje prostsze czy wręcz przeciwnie, przezroczyste, z falbankami i tiulami… Również pod względem kolorystycznym wybór jest ogromny. Klasyczna czerń, gorąca czerwień czy bardziej zdystansowane écru – każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy, że zakładając elegancką podomkę na nagie ciało poczujesz się kobieco i luksusowo, a i Twój partner z pewnością to doceni. W doskonale dopasowanej bieliźnie czujesz się bardziej pewnie siebie, a to poprawia samopoczucie, co może sprawić, że oboje milej spędzicie czas. Twoje zmysłowe piękno ukryte pod kuszącą podomką podwyższy temperaturę wspólnych chwil. Jak wiadomo, to czego dokładnie nie widać, kusi jeszcze bardziej.

… lub przytulnie i wygodnie na kanapie

A może masz ochotę na chwilę relaksu przy książce lub serialu? Tutaj odpowiednia podomka również może poprawić komfort Twoich doznań. Na co dzień sprawdzają się szczególnie podomki bawełniane, które są niezwykle miękkie i wygodne, ale też przewiewne, co pozwala skórze oddychać. Otulenie się komfortową podomką zaraz po wyjściu spod gorącego prysznica to niezwykle przyjemne doznanie, zwłaszcza po ciężkim, stresującym dniu pracy. Narzuć kaptur na głowę i poczuj się jakby otulał Cię mięciutki koc. W takich warunkach nawet najciemniejsze jesienne i zimowe wieczory mogą stać się znacznie przyjemniejsze. Zwłaszcza, że możesz połączyć je ze swoim ulubionym kolorem. Różnorodność kolorów jest tu nawet większa, a i przy wyborze fasonów jest w czym wybierać.

Zróżnicowaną ofertę podomek damskich znajdziesz na stronie sklepu dkaren.pl/.