Na przyrost masyJakiś czas temu zostały gdzieś opublikowane badania wedle których tylko 4% mężczyzn jest zadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. To bardzo niewiele – to przecież oznacza, że zdecydowana większość facetów ma spore kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Bądź po prostu podchodzi obiektywnie do tego wszystkiego i zdaje sobie sprawę, że nie jest idealny. Jednakże swój wygląd zawsze można poprawić – na wiele sposobów. Jeżeli nie mamy poważnych problemów zdrowotnych, zdeformowanego ciała, etc., to naprawdę nie wydaje się, abyśmy mieli mieć poważny problem z tym, aby najzwyczajniej w świecie stać się atrakcyjniejszą osobą. Dołączyć do tego wąskiego grona osób, które na pytanie – czy jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, jednoznacznie odpowiadają, iż co mogli zmienić na lepsze, to zmienili. Akurat w tym tekście skupmy się na przyroście masy mięśniowej, bo chyba każdy internauta zgodzi się odnośnie tego, że co jak co, ale słuszna masa mięśniowa jest uważana za coś bardzo atrakcyjnego.

Na przyrost masy

Dlaczego w istocie warto zadbać o większą masę mięśniową? Najważniejsze jest oczywiście to, iż po prostu będziemy wyglądali korzystniej. Oczywiście bycie mięśniakiem nie powinno być naszym celem, jeżeli mamy takie pragnienia, to najzwyczajniej nie potrzebujemy tego typu tekstów, aby to sobie uświadomić. Jednakże można śmiało powiedzieć, że więcej masy nie zaszkodzi nam. Oczywiście masa tłuszczowa jest całkowicie niepotrzebna, niech to będą same mięśnie, nie chcemy przecież mieć nadwagi. Fakt, iż będziemy wyglądali o wiele korzystniej to jedno, ale trzeba zwrócić również uwagę na to, że jakby nie patrzeć umięśniony facet jest o wiele bardziej pewny siebie. Mówi się, iż dzisiejsi faceci stracili pewność siebie, niejako stracili jaja, ale naprawdę ciężko akurat aż tak bardzo generalizować. A nawet jeżeli, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy jednak dołączyli do grona samców alfa, takich facetów, którzy są szczerze przekonani, że wyglądają bardzo dobrze.

Nie ma sensu pisać tego co trzeba dokładnie robić, aby mieć większą masę mięśniową, ale na pewno czymś godnym większego zainteresowania są suplementy diety, których dzięki Internetowi jest w ostatnim czasie bardzo dużo. Zapewne nie wszystkie z nich cechują się odpowiednim poziomem, niektóre z nich nie są godne naszego zainteresowania, są może nawet szkodliwe. Jednakże wśród suplementów diety wyróżniają się w wielce pozytywne sposób odżywki o nazwie Somatodrol. Co jak co, ale każdy może dzięki właśnie Somatodrolowi zauważyć, iż ma sporo więcej mięśni. Opinie, skuteczność oraz efekty – naprawdę wszystko jest w jak najlepszym porządku, zdecydowanie nie powinno dziwić to, że tak wiele osób sięga po właśnie ten preparat. Wiadoma kwestia, iż nawet fantastyczne suplementy na przyrost masy nie zapewnią mięśni, jeżeli nie będziemy dbali o odpowiednie ćwiczenia oraz dietę, ale są czymś piekielnie pomocnym. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania odnośnie przyrostu masy mięśniowej, to nie pozostaje chyba nic innego jak zapytać.