Firmowy catering na lunch to coś więcej niż okazjonalne świętowanie dobrze wykonanej pracy. Oferowanie pracownikom lunchu codziennie lub kilka dni w tygodniu ma pozytywny wpływ na kulturę pracy, a nawet na wyniki finansowe firmy.

Lunch w pracy jest ważny, a zdrowy lunch jest tym bardziej. Kiedy jemy zdrowy obiad, uzupełniamy w naszym organizmie składniki odżywcze, których potrzebujemy, abyśmy mieli siłę do wykonywania swoich obowiązków przez cały dzień. W rzeczywistości pracownicy, którzy jedzą zdrowy posiłek na lunch, są o wiele bardziej produktywni i bardziej skoncentrowani przez całe popołudnie. To się opłaca firmie na dłuższą metę.

Umówienie spotkania podczas lunchu prowadzi do zaskakujących rezultatów. Stanowi zachętę do uczestniczenia w spotkaniu, a także zmusza do zwięzłości spotkania i skupiania się bezpośrednio na ważnych punktach programu. Oszczędza to czas marnowany na wychodzenie na obiad i frustrację przedłużającym się spotkaniem. Spotkania w porze lunchu prowadzą również do większego zaangażowania pracowników.

Współpraca wydaje się być silniejsza, gdy ludzie maja ze sobą osobiste kontakty. Połączenia te mogą być trudne do znalezienia, gdy jesteśmy zajęci przez cały dzień, dlatego catering firmowy na lunch jest dobrym rozwiązaniem. Pracownicy prawdopodobnie będą siedzieć razem podczas lunchu i rozmawiać o sprawach poza pracą.

Prawdopodobnie będą także budować relacje z pracownikami z różnych działów, wzmacniając współpracę między poszczególnymi zespołami. Niezadowolenie z pracy jest najważniejszym powodem rotacji pracowników w firmach. Zmniejsz ich negatywne nastawienie, oferując korzyści, które pracownicy naprawdę docenią. W rzeczywistości więcej pracowników wolałoby nowe lub dodatkowe świadczenia w pracy, takie jak wspólna przerwa na posiłek czy https://hfood.pl/catering-dietetyczny-lodz, niż podwyżka wynagrodzenia. Wspólny lunch jest nie tylko wielką korzyścią dla pracowników, ale zatrudnienie firmy cateringowej gwarantuje, że wszyscy będą zadowoleni. Jeśli znajdziesz taki, który zaspokoi potrzeby dietetyczne, wszyscy w biurze mogą zjeść lunch razem.