Ostatnie tygodnie przyniosły ze sobą bardzo szybki wzrost cen paliw, a temat ten już od dłuższego czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet i informacyjnych portali internetowych. Nic dziwnego, bo ceny wyświetlane przez dystrybutory na stacjach paliwowych martwią już nie tylko prywatnych właścicieli samochodów, ale również i przedsiębiorców, dysponujących całymi flotami pojazdów. Wysokie koszty tankowania obciążają budżet, niezależnie od wielkości firmy. Spore straty ponoszą nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również i osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Zarówno jednym, jak i drugim wychodzi naprzeciw firma Moyl. Oferuje ona wyjątkową kartę paliwową, dzięki której możliwe staje się poczynienie sporych oszczędności na codziennej eksploatacji samochodów. Co więcej, karta paliwowa usprawnia również funkcjonowanie przedsiębiorstwa, poprzez uproszczenie pracochłonnym procesów księgowych. Sprawdź więc czym jest i jak działa karta paliwowa od Moyl.

Co to jest karta paliwowa?

Karta paliwowa przypomina swoim wyglądem powszechnie używane karty kredytowe lub debetowe. Ma ona jednak zupełnie inny cel. Dzięki niej możliwe stają się transakcje bezgotówkowe, których dokonywać można na stacjach benzynowych. Kartą paliwową płacić można zarówno za paliwo, jak i za zakup różnego rodzaju artykułów, związanych z codzienną eksploatacją pojazdów. Należą do nich np. różnego rodzaju oleje do samochodu czy płyny do spryskiwaczy, które zakupić można na stacjach. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie, mogą również liczyć na potężne wsparcie dla działu księgowości. Karta paliwowa Moyl to skuteczny sposób na stałe monitorowanie oraz kontrolę wydatków, związanych z flotą pojazdów. Co więcej, rozwiązanie takie wspiera również gromadzenie dokumentów oraz ich księgowanie. Jest to możliwe dzięki fakturom zbiorczym, które zastąpiły pojedyncze faktury, wystawiane za każde tankowanie samochodów służbowych.

Wszyscy ci, którzy zainteresowani są ofertą, powinni przeczytać artykuł Karta paliwowa dla jednoosobowej firmy znajdujący się na stronie blogowej firmy Moyl, który szczegółowo przedstawia zalety karty, w kontekście zarówno dużych, jak i tych małych firm.

Dlaczego warto posiadać kartę paliwową Moyl?

Karta paliwowa zrewolucjonizowała rynek. To oferta od firmy cieszącej się pozycją lidera wśród tych, którzy wdrażają innowacyjne rozwiązania, prowadzące do ograniczenia kosztów, związanych z eksploatacją pojazdów służbowych. Kartę paliwową od Moyl wyróżnia przede wszystkim możliwość uzyskania sporych zniżek. Dotyczy to nie tylko paliwa, ale również akcesoriów, które sukcesywnie zużywają się w pojazdach. Posiadacze karty mogą zaoszczędzić od 12 aż do 25 groszy na litrze paliwa. Dodatkowo karta upoważnia również do 20% zniżki przy zakupie akcesoriów do samochodów, takich jak np. środki do pielęgnacji, płyny do spryskiwaczy i różnego rodzaju oleje. To zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, pozwalająca ograniczyć wydatki i stale kontrolować ich wysokość. Dzięki takim rozwiązaniom przedsiębiorstwa mogą poczynić oszczędności, a w wielu przypadkach również zachować płynność finansową w trudnej rzeczywistości, w jakiej przyszło im funkcjonować.

Z kartą paliwową zintegrowany został również portal internetowy. Za jego pośrednictwem możliwe jest tworzenie raportów, obrazujących koszty, ponoszone w związku z eksploatacją floty samochodowej przedsiębiorstwa. Umożliwia to monitorowanie wydatków oraz likwidowanie wszelkich nadużyć ze strony pracowników. Program wspiera również dział księgowości, sprzyjając sprawnym rozliczeniom. Pozwala to zaoszczędzić czas, który przeznaczyć można na wielowymiarowy rozwój przedsiębiorstwa.

Karta paliwowa od Moyl to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców. Nic dziwnego, bo niesie ono ze sobą cały szereg ważnych korzyści. Na stronie firmy moyl.pl można również zamówić kartę, wypełniając w tym celu prosty formularz.